Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mazda | MX-6

19 Qer 10:44 ,

Mazda 6 Diesel 2.0 Viti 2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 17:44 ,

Shef Mazda 6

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 12:43 ,

Okazion Mazda mx-6 03-04 Full option!

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim