Kukës | Automjete | Makina | Mazda | CX-5

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 11:01 ,

MAZDA CX-5 VITI 2014 KM 40.000 ... SUPER OKAZION

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 08:37 Dyqani ,

MAZDA CX5 2.2 NAFTE AUTO INGROSSO ����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 20:48 Dyqani ,

Mazda cx5

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Tet 18:17 Dyqani ,

Shitet Mazda CX5 2.2 diesel viti 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Tet 16:35 ,

Mazda CX-5 Sky Active 150 AwD ne gjendje perfekte

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 09:07 ,

Shitet Mazda CX5 2 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 18:40 ,

Mazda CX-5 Super gjendje.

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Korr 17:01 ,

Shtitet okazion 13000 euro e diskutueshme

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 23:08 ,

Mazda CX-5 SKYACTIV

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Dhj 17:28 ,

Mazda CX5 dizel

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim