Delvinë | Automjete | Makina | Mazda | CX-5

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 14:34 ,

MAZDA CX-5 VITI 2014 KM 40.000 ... SUPER OKAZION

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Maj 08:47 ,

Shitet Mazda CX5 2.2 diesel viti 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Maj 08:23 ,

Mazda cx5

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 23:08 ,

Mazda CX-5 SKYACTIV

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Dhj 17:28 ,

Mazda CX5 dizel

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Nën 15:58 ,

Shtitet okazion 16000 euro e diskutueshme

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Tet 11:30 ,

Mazda CX-5

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Tet 10:22 ,

Shitet Mazda CX5

16 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Mar 23:32 ,

Mazda CX5

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Tet 19:44 ,

Shes mazda cx-5 2016 2.2 skyactiv diesel 25000 eur

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim