Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mazda | CX-3

02 Korr 21:09 ,

Mazda CX-3 1.5 Nafte

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Pri 17:12 ,

Mazda CX-3 Okazion!

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Dhj 12:54 ,

Okazion Shitet Mazda CX3 Full Option

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Sht 16:43 ,

Shitet Mazda cx3 Full

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim