Vlorë | Automjete | Makina | Mazda | 5

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 10:52 ,

MAZDA5 VITI 2007 1.9 NAFTE 7 VENDE MAKIN FAMILJARE

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:44 Dyqani ,

Mazda 5- 2.0 CD viti 2008

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 Dyqani ,

MAZDA 5, 2013, 1.6 NAFTE, MANUALE, 6+1 VENDE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:04 ,

Okazion Mazda 5 diesel 6+1

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:21 ,

Mazda 5 benzine 2008 Full Option!!

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 07:41 ,

Shitet Mazda 5 e vitit 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 21:49 ,

Shitet Mazda 5, me çmim okazion 3990 euro

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 10:43 ,

Mazda5��7vende��2.0Naft me dogan te paguar

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 08:42 ,

Mazda 5

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Shk 07:32 ,

OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim