Kavajë | Automjete | Makina | Mazda | 5

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 22:33 ,

Okazjon mazda 5 e ardhur nga zvicra 6+1

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:36 ,

MAZDA5 VITI 2007 1.9 NAFTE 7 VENDE MAKIN FAMILJARE

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:58 Dyqani ,

MAZDA 5,VITI 12/2006,MANUALE, 2.0 NAFTE, 6+1 VENDE

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:57 Dyqani ,

MAZDA 5, 2013, 1.6 NAFTE, MANUALE, 6+1 VENDE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:59 ,

Shitet Mazda 5, me çmim okazion 4990 euro

4 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 18:06 ,

Mazda 5

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Gush 17:31 ,

Mazda 5

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 00:03 ,

Mazda

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 00:03 ,

Mazda

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim