Sarandë | Automjete | Makina | Mazda | 2 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 15:51 Makina , Durrës

MAZDA 2 ��1.4 Benzine ��Viti 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:22 Shitorja Makina , Fier

Mazda 2 Benzin-Gas viti 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:08 Makina , Durrës

Mazda

4 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 19:50 Makina , Durrës

Mazda 2 dizel 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Nën 19:24 Makina , Tiranë

OKZION MAZDA 2

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Tet 08:09 Makina , Tiranë

Supeeerrrrr ekonomike 1.4 nafte ! 22000 km

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 14:05 Makina , Tiranë

Okazion

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 10:01 Makina , Vlorë

Mazda2, 1.4 Naftë, Automatike

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Tet 19:20 Makina , Tiranë

Shitet Mazda2

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Sht 14:09 Shitorja Makina , Tiranë

S H I T U R .....

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim