Delvinë | Automjete | Makina | Mazda | 2

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 00:52 ,

Mazda 2 okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:52 ,

Mazda 1800€ 1.2 Gaz/benzin 2004

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:30 ,

Mazda 2.1.4.Automat.06.����

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:04 ,

Shitet Mazda 2 / AUTOMATIKE / Diesel

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:43 ,

OKAZION MAZDA 2 2004 AUTOMATIKE 1.4 DOKUMENTA

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 02:36 ,

Mazda ne shitje 2200 euro okazion

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 02:32 ,

MAZDA 2 / AUTOMATIKE / DIESEL

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 21:11 ,

Mazda 2 1.2 benzine

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 20:09 ,

Shitet mazda 2200 euro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 18:32 ,

Mazda 2

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim