Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Maserati | Model tjetër

30 Qer 17:05 ,

Ore kroskoti

370 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 08:11 ,

MASSERATI

24 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim