Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Maserati | Granturismo

16 Tet 16:36 ,

MASERATI GRANTURISMO 4.7 V8 S

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 11:29 ,

Maserati 4.2 Testa Roso benzin V 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Jan 20:31 ,

Masserati

45 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Qer 21:19 ,

Maserati

39 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 18:35 ,

Okazion

20 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 17:52 ,

Maserati Grandturismo S F1 mc 4.8 440 ps

57 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Shk 13:45 ,

Okazion

40 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Shk 13:17 ,

Okazion

40 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim