Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Maserati | Gransport

03 Nën 12:08 ,

Maserati Gransport -12

55 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim