Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Maserati | Ghibli

Dje 22:15 ,

MASERATI GHILBI S 2016

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Nën 18:39 ,

Maserati Ghibli

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Nën 10:04 ,

Maserati Ghibli SQ4 2016

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Korr 19:53 ,

Maserati Ghibli 2015

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Pri 21:47 ,

Maserati Ghibli sq4 i 2015, OKAZION!!!

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Shk 16:38 ,

Disk 20”

550 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 08:36 ,

Maserati Ghbili S Q4

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Gush 20:58 ,

Maserati ghibli

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Gush 07:19 ,

Shitet Maserati ghibli

43 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim