Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Maserati | 4200

12 Korr 19:10 Dyqani ,

Maserati 4300 GT Coupe 4.3

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim