Berat | Automjete | Makina | MINI | MerrJep

Cooper , 3
Cooper SD , 1
ONE , 5
30 Tet 20:47 Makina , Berat

Mini One

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Tet 14:18 Makina , Berat

Shitet makina

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 14:52 Makina , Berat

Okazion me te gjitha sherbimet dhe shum ekonomik

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 19:06 Makina , Berat

Shitet mini one

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 17:39 Makina , Berat

Mini cooper

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 20:05 Makina , Berat

MINI COOPER

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 19:03 Makina , Berat

Okazion MiNi

3 280 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 16:19 Makina , Berat

Mini Cooper

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 08:37 Makina , Berat

Mini Cooper 1.6 Benzin/Gaz-02

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim