Kukës | Automjete | Makina | MINI | One D

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


01 Dhj 09:23 ,

Mini Cooper

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 18:04 ,

SHITET MINI ONE D NAFTE 1.4 MANUAL 2006

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 22:31 ,

Shitet Mini Cooper One D 1.4 nafte

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Nën 17:07 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Nën 06:33 ,

SHITET OSE NDERROHET

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 15:08 ,

Mini one d

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 11:35 ,

Mini Coper One D

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 09:51 ,

Mini

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 13:43 ,

shitet

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Qer 13:53 ,

MINI One D

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim