Kurbin | Automjete | Makina | MINI | ONE

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


30 Nën 13:09 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 13:56 ,

nderrohet

2 600 EUR

25 Nën 10:47 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 10:27 ,

Okazion shitet-nderrohet

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 13:53 ,

Okazion Mini Cooper

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 21:29 ,

Shitje

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 10:15 ,

Mini cooper 1.4 vetme 35000 km orixhinale

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Tet 19:17 ,

Shitet mini cooper 1.6 bezinne/ga

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 18:57 ,

Shitet

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 16:06 ,

Shes Mini Cooper

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim