Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | MINI | John Cooper Works

10 Korr 22:35 ,

MINI gp john cooper works 218 hp

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 23:45 ,

Mini cooper s

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 21:39 ,

Mini

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 10:55 ,

Mini cooper (Benzin-gaz) okazion

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 16:48 ,

Mini cooper

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Gush 12:08 ,

Okazion

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Gush 14:56 ,

SHITET MINI COOPER WORKS VITI 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 09:38 ,

Mini cooper john cooper works

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Maj 16:22 ,

Shitet MIni Cooper. Ne gjendje shume te mire!

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 22:03 ,

Super mini

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Jan 17:07 ,

Mini john cooper works

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Qer 00:34 ,

Mini Cooper S JCW me bazha doppio

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Dhj 18:08 ,

Mini

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 17:16 ,

U SHIT FLM MERRJEP.AL- MINI John Cooper Works

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Nën 11:09 ,

Mini cooper JOHN COOPER WORKS

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim