Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


21 Tet 14:39 Makina , Tiranë

OKAZION

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Maj 11:42 Makina , Tiranë

Mini cooper 1.6 nafte -08 automat full

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Shk 12:42 Makina , Tiranë

Shitet MiniCooper SD

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Nën 09:52 Makina , Lushnjë

Mini Cooper

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 19:03 Makina , Berat

Okazion MiNi

3 280 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 02:46 Makina , Lushnjë

Shitet Mini Coper

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 13:21 Makina , Lushnjë

Mini Cooper dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 16:50 Makina , Fier

Mini cooper d

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Mar 17:27 Makina , Durrës

Okazion

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 20:15 Makina , Krujë

MINI Cooper SD 1.4 nderr me makin me 4 dyer

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim