Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | MINI | Cooper SD

10 Jan 10:57 ,

Mini Cooper SD

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Tet 14:39 ,

OKAZION

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Maj 11:42 ,

Mini cooper 1.6 nafte -08 automat full

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Shk 12:42 ,

Shitet MiniCooper SD

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Nën 09:52 ,

Mini Cooper

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 19:03 ,

Okazion MiNi

3 280 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 02:46 ,

Shitet Mini Coper

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 13:21 ,

Mini Cooper dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 16:50 ,

Mini cooper d

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Mar 17:27 ,

Okazion

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 20:15 ,

MINI Cooper SD 1.4 nderr me makin me 4 dyer

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Dhj 10:20 ,

��mini cooper SD 1.4 nafte V2006 ��nderrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Gush 19:10 ,

Mini Cooper benzin -09

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Mar 17:32 ,

MINI COOPER NAFTE -04

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim