Pogradec | Automjete | Makina | MINI | Cooper D | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 12:54 Makina , Elbasan

Mini CooperD

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:44 Makina , Tiranë

Mini cooper diesel

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Nën 12:34 Makina , Tiranë

Mini cooper nafte

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Tet 18:21 Makina , Tiranë

Mini Cooper d 1.6 naft

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 11:53 Makina , Kurbin

Mini Cooper

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 17:33 Makina , Tiranë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Sht 18:15 Makina , Tiranë

MINI COOPER D 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Gush 11:03 Makina , Tiranë

Mini Copper D 1.6 nafte viti 2008

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 10:32 Makina , Durrës

MINI COOPER-D

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Gush 12:47 Makina , Tiranë

Mini Copper

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim