Kavajë | Automjete | Makina | MINI | Cooper D

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 19:25 ,

Mini Couper D

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:51 ,

MINI COPER NAFTE. VITI 2006

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 13:52 ,

Mini CooperD

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Shk 22:57 ,

Okazion Shitet Mini Cooper D

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 00:39 ,

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 11:34 ,

Mini Cooper d 1.6 naft

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 13:39 ,

MINI COOPER D 2007

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 13:05 ,

Mini cooper diesel

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Jan 19:32 ,

shitet mini cooper 1.4 naft

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 12:34 ,

Mini cooper nafte

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim