Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | MINI | Clubman

04 Korr 12:03 ,

Mini Cooper Clubman

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 15:35 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Maj 17:08 ,

Mini Cooper Club Man

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 21:18 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Mar 20:29 ,

Mini Cooper Cluban 1.6 benzine

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 17:09 ,

Mini cuper clubman

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Shk 17:04 ,

Kontaktoni vetem (Whats app)

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 16:44 ,

Mini Cooper clubman

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Tet 14:09 ,

Dashi

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Tet 11:39 ,

Dashi

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Qer 06:42 ,

Mini clubman 1.4 benzin viti 2010

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 21:05 ,

Mini Cooper CLUBMAN 1.6 nafte

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 16:36 ,

Shitet

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim