Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | MG | TD

06 Jan 18:44 ,

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 21:54 ,

Okazion - Gaz 63 viti 1960

10 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 17:09 ,

Okazion

9 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Qer 12:17 ,

Biciklete gjendje te mire vetem 5000 mije

40 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 19:16 ,

Kamion Man

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 09:25 ,

Pomp suvatimi shitet ose ndrrohet me makin 2500eu

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 16:16 ,

Rolot

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 10:05 ,

Shes skrep

30 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim