Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | MG | MGF

04 Tet 21:43 ,

Autobus man

1 500 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 19:07 ,

Mg mgf

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Gush 00:51 ,

Shes makina

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 16:40 ,

MG MGF benzin

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 00:21 ,

MGF kabrio

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Maj 17:59 ,

MG MGF kabrio U SHIT

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 20:39 ,

MG kabrio

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Nën 20:23 ,

MG

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 12:10 ,

Okazion

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gush 15:51 ,

MG MGF kabrio

2 500 EUR

01 Gush 13:04 ,

MG kabrio

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Korr 23:51 ,

Shes Makine

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Korr 23:03 ,

Shes Makine

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Qer 19:09 ,

Kabrio.

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 22:33 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 16:56 ,

MG Kabrio -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Dhj 10:05 ,

MG MGF benzin

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Mar 19:32 ,

Rover MGF -97

2 500 LEK

20 Mar 19:28 ,

Rover MGF -97

2 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim