Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | MG | MGA

22 Shk 12:41 ,

Giant

400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 20:37 ,

MG MGA benzin+gaz -07

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Korr 22:04 ,

mg

500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 18:47 ,

MG

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 17:00 ,

Shitet Autobuz Man 30+1 ne gjendje shum te mir

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Tet 21:19 ,

MAN

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Tet 21:20 ,

MG MGA benzin

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 16:17 ,

Shitet bot nafte 2.4 MAN. OKAZIOOON

8 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Pri 10:22 ,

MG

18 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Tet 11:36 ,

Shitet makina ne gjendje te mir

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim