Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lotus

Europa , 1
Evora , 1
18 Shk 12:56 ,

A clas 1.4 benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 17:18 ,

Mercedes Benz C 180 KOMPRESSOR1 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 08:22 ,

Udhetoni ne Karabrun dhe Sazan me Anijen Julka

2 000 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Maj 19:25 ,

okazion okazion okazion okazion

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 17:20 ,

Makina

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 15:32 ,

okazion lotus!!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim