Durrës | Automjete | Makina | Lotus | MerrJep

17 Gush 08:22 Makina , Durrës

Udhetoni ne Karabrun dhe Sazan me Anijen Julka

2 000 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Nën 17:20 Makina , Durrës

Makina

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim