Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lotus | Model tjetër

18 Shk 12:56 ,

A clas 1.4 benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 17:18 ,

Mercedes Benz C 180 KOMPRESSOR1 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 19:25 ,

okazion okazion okazion okazion

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 17:20 ,

Makina

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim