Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lincoln | Town Car

Dje 12:32 ,

Lincoln

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:31 ,

Linkoln limuzine

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:31 ,

Linkoln Town Car benzin+gaz

6 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:30 ,

Lincoln taowcar

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 12:28 ,

Limuzina me Qira

100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:28 ,

Linkoln

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Mar 17:23 ,

Limousine Lincoln 4.2 Benzine ne gjendje perfekte

10 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Mar 12:23 ,

Linkolnmkz

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 10:12 ,

Shitet limozina ose nderrohet

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Shk 12:33 ,

Okazinnn limuzin licoln ne gjendje shum te mir

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim