Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lincoln | Continental

22 Shk 09:02 ,

Shitet limuzin ne gjendje perfekte

9 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim