Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ligier | X - Too

07 Nën 13:23 ,

Makinë pa licencë

390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Dhj 13:52 ,

Ligier X-Too benzin

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim