Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ligier | Model tjetër

05 Sht 20:05 ,

Ligier be up 9000km te sakta automatik

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim