Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lexus | Seri-LX

LX 470 , 1
LX 570 , 2
16 Pri 22:57 ,

Furgon

111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 23:28 ,

PERFECTLY USED 2016 LEXUS LX 570 SUV Gulf Specs

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 13:33 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim