Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lexus | LS 400

12 Maj 11:05 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 08:21 ,

Lexus LS400 -06

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 12:59 ,

Lexus LS400 -99

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Në fillim