Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lexus | Seri-LS

LS 400 , 3
LS 430 , 1
LS 460 , 1
LS 600 , 1
24 Qer 19:20 ,

Lexus LS600h L

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Sht 15:58 ,

lexus ls 430

9 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 11:05 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 14:06 ,

Lexus LS 460L

27 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Pri 08:21 ,

Lexus LS400 -06

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 12:59 ,

Lexus LS400 -99

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Në fillim