Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lexus | IS 220

Sot 19:49 ,

Okazion Lexus Full Opsion , Disel, 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 11:40 ,

Lexsus

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 19:17 ,

Shitet Lexus IS220D

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Tet 19:43 ,

Lexus IS220D Full Opsion

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 20:15 ,

Lexus IS220D

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 23:57 ,

OKAZION

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 13:25 ,

Shitet Lexus IS220D Luxury Full Option

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Gush 08:55 ,

OKAZION-LEXUS IS 220D SE

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim