Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lexus | Seri-IS

IS 200 , 6
IS 220 , 8
IS 250 , 1
IS 300 , 1
IS-F , 1
24 Qer 11:40 ,

Lexsus

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 16:41 ,

2018 Lexus LS 500 Atomic Silver

16 130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Dhj 14:41 ,

Lexus

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 09:12 ,

Shitet per pjes

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 19:53 ,

Lexus shitet per pjes

650 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 21:09 ,

Lexus Is 200

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 17:38 ,

Lexus IS 220 D Full

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Tet 19:17 ,

Shitet Lexus IS220D

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Tet 19:43 ,

Lexus IS220D Full Opsion

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 20:15 ,

Lexus IS220D

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 23:57 ,

OKAZION

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 13:25 ,

Shitet Lexus IS220D Luxury Full Option

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 16:09 ,

Rexton

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Gush 08:55 ,

OKAZION-LEXUS IS 220D SE

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 18:10 ,

Lexus IS 200 -00

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim