Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lexus | Seri-GS

GS 300 , 9
GS 450 , 1
Dje 13:46 ,

Lexus gs 300 benzin+gaz mundesi nderrimi ����

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 11:11 ,

Shitet Lexus GS-300 4X4

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 05:15 ,

Lexus gs 300

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Sht 15:04 ,

Lexus GS 450h per pjese kembimi

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Jan 22:16 ,

123456789

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 12:47 ,

Lexus GS 300 Benzin Gas

10 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Gush 10:37 ,

Lexus GS 300 shume pak e perdorur okazion

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Qer 16:47 ,

Lexus GS300 -00

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 14:28 ,

Lexus GS 300 -00

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim