Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Landwind | Model tjetër

28 Sht 22:44 ,

Shitet makine Rexton

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Korr 21:38 ,

Landini

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Pri 09:49 ,

Landwind benzin

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim