Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Land Rover | Serie I

28 Dhj 13:47 ,

Shes Land rover Discovery

7 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 14:15 ,

Shitet

65 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Pri 14:30 ,

Land Rover Seria I

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Korr 13:02 ,

Land Rover Serie 1+1 cabrio -05

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Maj 10:56 ,

Land Rover Serie I benzin+gaz -06

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim