Kukës | Automjete | Makina | Lancia | Zeta

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


25 Gush 15:42 ,

Shes lanqe monovolume 7 venshe

60 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Shk 14:20 ,

Shitet makina

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 23:19 ,

Shitet nje lancia

150 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 17:45 ,

Shitet lancia zeta nafte 6+1 ne leje

120 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 08:07 ,

Lancia Zeta

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 13:51 ,

SHITJE

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 20:45 ,

Lancia Zeta dizel

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 20:06 ,

lancia 1700€

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 16:14 ,

shitet lançia 6+1

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim