Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lancia | Zeta

18 Mar 15:21 ,

Lancia Z viti 2002 nafte 6+1

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 14:20 ,

Shitet makina

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 23:19 ,

Shitet nje lancia

150 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 17:45 ,

Shitet lancia zeta nafte 6+1 ne leje

120 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 08:07 ,

Lancia Zeta

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 13:51 ,

SHITJE

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 20:45 ,

Lancia Zeta dizel

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 20:06 ,

lancia 1700€

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 16:14 ,

shitet lançia 6+1

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 16:15 ,

Lancia Zeta dizel -99

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 21:30 ,

Lancia Zeta -00

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 11:34 ,

Lancia Zeta 2000

330 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 18:15 ,

Lancia Zeta dizel -00

3 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 13:04 ,

Lancia Zeta benzin -96

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim