Tepelenë | Automjete | Makina | Lancia | Ypsilon

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 11:01 ,

Lancia ypsilon.1.4.Automat 04.����

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:11 ,

SUPER OKAZION LANCIA 1.2 BENZINE SUPER EKONOMIKE

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:03 Dyqani ,

Lancia Ypsilon 1.2 benzin-gas viti 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:45 ,

SHITET 2009 1.3 NAFTE

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:15 ,

Lancia ypsilon 1.2 benzin ... super makin ..

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:20 ,

������Lancia��Ypsilon��Zvicra����

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:20 ,

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:21 ,

Lancia Ypsilon

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:03 ,

Lancia Y 1.3 jtd, Viti 2005, Automatike.

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Jan 17:46 ,

Shitet Lancia 1.3 Nafte

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim