Sarandë | Automjete | Makina | Lancia | Ypsilon | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 16:43 Makina , Fier

LANCIA YPSILON 1.3 MJT 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:31 Makina , Fier

Lancia Ypsilon

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:20 Makina , Tiranë

LANCIA YPSILON BEN/GAZ

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:35 Makina , Durrës

Lancia Ypsilon !! Automatik!! 1.3 nafte Multijet

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:50 Makina , Tiranë

⚠️Okazion⚠️

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:23 Shitorja Makina , Durrës

Lancia Y -95.000 km

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 07:54 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:49 Makina , Tiranë

LANCIA Y VITI 2005. 1.3 NAFTE. PERFEKTE

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:44 Makina , Tiranë

Lancia Y 1.3 jtd, Viti 2005, Automatike.

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:18 Makina , Durrës

SHITET 2009 1.3 NAFTE

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim