Bulqizë | Automjete | Makina | Lancia | Ypsilon

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 00:38 Dyqani ,

Lancia Ypsilon 1.2 benzin-gas viti 2010

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:30 ,

Lancia Ypsilon.1.4.Automat.Panorama..��������

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:01 ,

SHITET LANCE YPSILON

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:58 ,

Lance 2006 nafte 1.6 Full Automat 3300 euro full

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:06 ,

LANCIA YPSILON 2008 BENZIN+GAZ SUPER OSE NDERROHET

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:24 ,

Lancia ypsilon 1.2 benzin ... super...okazion

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:36 ,

Lancia Ypsilon

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:24 ,

Lancia Ypsilon 1.2 Benzin Ekonomike

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:28 ,

Lancia Ypsilon 1.4 Benzin/Gaz Automat

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:52 Dyqani ,

Lancia Y -95.000 km

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim