Bulqizë | Automjete | Makina | Lancia | Phedra

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


30 Maj 00:32 ,

OKAZION LANCA PEDRA 2600€

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 09:16 ,

LANCIA PHEDRA 2.2 JTD 2003

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 20:28 ,

LANCIA PHEDRA

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 21:45 ,

Shitet !!

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 20:40 ,

SHITET LANCIA PHEDRA 1000 EURO

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 08:40 ,

Lancia phedra

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 18:56 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Jan 14:08 ,

Shitet ose nderrohet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Dhj 15:33 ,

Per arsye mosperdorimi

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 15:51 ,

Okazion!! Lancia Phedra 1600€

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim