Kurbin | Automjete | Makina | Lancia | Kappa

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


01 Dhj 12:45 ,

Lancia kappa

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 10:05 ,

Shitet Lancia Kappa 2.4

130 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 14:45 ,

Shitet lancia kapa me letrra te sapo prera

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 19:10 ,

Shitet lancia kappa 2.4 nafte 5 pistons

170 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 13:37 ,

Lancia Kappa 2.4jtd

150 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 13:32 ,

Shitet LANCIA KAPPA

150 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 21:49 ,

Shitet+ nderrohet

1 170 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 11:46 ,

LANCIA KAPPA

700 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Dhj 21:55 ,

Lancia Kappa gjendje shum te mire

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 14:10 ,

SHITET!

600 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim