Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lancia | Fulvia

18 Dhj 13:14 ,

Lancia Fulvia per arsyje mos pordorimi

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim