Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lancia | Flavia

Dje 20:13 ,

Lancia flavia 1968

6 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Nën 18:16 ,

Lancia flavia 1968 unike

6 800 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 15:40 ,

lancia

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim