Vlorë | Automjete | Makina | Lancia | Delta

08 Shk 20:08 ,

Lancia Delta 1.6 dizel

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 19:52 ,

Lancia Delta 1.6 Diesel

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 14:44 ,

5600 euro(i dis) ose dhe me nderrim(+\- diferenca)

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 09:11 ,

Lancia Delta dizel 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 22:40 ,

Lancia Delta 1.6 MJT Berlina

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim